Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Системи друку та обробки зображень

Спеціалізований друк

Компанія «Техніка для бізнесу» пропонує обладнання для спеціалізованого друку. Ми допоможемо підібрати рішення, яке максимально відповідатиме Вашим потребам.

Спеціалізований друк – це рішення для нанесення зображення на спеціалізовані фактури та носії (магнітні та пластикові картки, харчовий папір, етикетки, вироби, тканина та ін.)

Спеціалізований друк має надзвичайно широкий спектр застосування: у логістичній та складській сферах, при виробництві, інсталяції обладнання та кабельних мереж, у сфері обслуговування, у готелях та ресторанах, в сфері банківських послуг, у кондитерських цехах тощо.

Обладнання, що пропонує компанія «Техніка для бізнесу», дозволяє наносити маркування на готову продукцію, скомплектовані партії товарів на складах, маркування документів у офісах та архівах, маркування кабелів та компонентів виробничого обладнання. Спеціалізовані рішення є і для друку штрих-кодів, RFID-маркерів, пластикових карток з магнітною смугою, Proximity–карт з одночасним програмуванням карт, для друку квитків та захищених документів, друку пломбувальних етикеток та зносостійких елементів маркування. На даний момент спільно з одним із світових виробників, ми просуваємо технологію гелевого друку – економного та надійного способу друку, що робить кольорові відбитки надзвичайно якісними та водостійкими.

Рішення для спеціалізованого друку ми будуємо спільно з виробниками: Zebra, TSC, Datecs, Modecor, Konica-Minolta, Ricoh, Brother, Proton.

Ми завжди відкриті для співпраці та будемо раді допомогти Вам!

Зворотній зв’язок