Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Системи друку та обробки зображень

Широкоформатний друк та сканування

Департамент системної інтеграції компанії «Техніка для бізнесу» пропонує спеціалізовані рішення та індивідуальні пропозиції обладнання для широкоформатного друку й сканування.

Друк широкого формату – це рішення для нанесення зображення та фактури на носії (папір, плівки, тканина, вініл, банер) шириною до 106 см (42 дюйми), та довжиною до 10 м. Наші висококваліфіковані спеціалісти готові підібрати та встановити окремі рішення при потребі у друці більших розмірів або на спеціалізованих носіях.

Компанія також пропонує рішення для сканування документів великих форматів - шириною до 1300 мм. Можливі рішення для сканування твердих оригіналів (товщина оригіналу може становити до 15 мм).

Широкоформатний друк застосовується у сферах інженерних розробок, проектуванні, інтер’єрному дизайні, у зовнішній рекламі, наукових та освітніх закладах.

У побудові рішень широкоформатного друку та сканування ми використовуємо розробки провідних виробників широкоформатних рішень: Hewlett-Packard, Epson, Océ, Colortrak.

Наш досвід і висока кваліфікація визнаються експертами та виробниками. Ми отримали й закріпили особливий статус провайдера широкоформатних рішень - Canon Large Format Solution Partner.

Індивідуально підібрана техніка широкоформатного друку або сканування дозволить Вам:

  • скоротити час на розробку та проектування;
  • зменшити загальновиробничі витрати;
  • створити комфортні умови роботи для ваших працівників;
  • забезпечити себе демонстраційними матеріалами, що відповідають міжнародним стандартам;
  • забезпечити вашій документації довговічність та стійкість до атмосферних умов.

Ми завжди відкриті для співпраці та будемо раді Вам допомогти!

Зворотній зв’язок