Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Готельні рішення, сервісні компанії

Встановлення відео стіни в телестудії «24 Каналу» (м. Київ)

Замовник проекту ПАТ Телерадіокомпанія «Люкс»
Термін реалізації Три з половиною місяці, враховуючи логістику спеціалізованого обладнання та підготовчі роботи приміщення. Дата завершення проекту: березень 2015 року.
Втілені рішення

Встановлена відео стіна в конфігурації 3х6 з 18 штук професійних безшовних LED панелей з діагоналлю 55 дюймів кожна. Загальна площа відео стіни складає 15 м2, загальний розмір екрану становить 7,28 х 1,93 м. Відео стіна змонтована на спеціалізованому радіальному кріпленні, яке виготовлено у відповідності до вимог замовника. Підключення відео сигналу виконано згідно вимог замовника і дозволяє виводити необхідну відео інформацію в потрібних сценаріях.

Результат

Замовник отримав можливість використання відео стіни в потрібному для нього форматі. 

 

Інформація про Замовника. Медіа-холдинг, заснований приблизно 2005 році. 

 

Напрямки діяльності. Рекламна діяльність, діяльність у сфері радіомовлення та телебачення. До складу входять радіо Lux FM (власне окреме мовлення також має радіо Lux FM Львів), інтернет-газета Zaxid.net, телеканал 24, Радіо 24, Football 24 та рекламне агентство «Люкс». 

 

Вихідні дані. Існуюче приміщення з плановим капітальним ремонтом під цей проект.

 

Задачі:

- виготовлення індивідуального радіусного кріплення під відео стіну;

- прокладка кабельної мережі;

- встановлення необхідного обладнання;

- виконання пуско-налагоджувальних робіт.

 

Особливості. Враховуючи специфіку приміщення і побажання Замовника для розміщення панелей було виготовлене та встановлено високоточне радіусне кріплення з фронтальним доступом.

 

Розвиток. Система відкрита до будь-якого вдосконалення. Є можливість перекомутації відео стіни під нові задачі, а також підключення інших відео серверів.