Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Готельні рішення, сервісні компанії

Офісно-діловий комплекс класу «В+» «МАТРИЦЯ»

Замовник проекту «Бізнес Проперті Менеджмент», ТзОВ
Термін реалізації 12/2013 - 12/2014
Втілені рішення

Технічна частина завдання полягала в проектуванні та побудові наступних інженерних систем:

- структурована кабельна система (СКС);

- система відеоспостереження;

- система контролю доступу;

- система охоронної сигналізації;

- системи ефірного телебачення;

- системи електропостачання;

- системи електроосвітлення;

- системи озвучення;

- кабельних трас для провідних систем.

Результат

Про об’єкт.

Адреса: м. Львів, вул. Садова, 2а

Основне призначення: бізнес-центр
Загальна площа: 6300
Тип паркінгу: відкритий

Кількість поверхів: 7

Кількість робочих місць – понад 500
Конструкція: монолітно-каркасний
Фасад: скло, вентильований фасад

Будівля складається з трьох частин: одноповерхової, двоповерхової та семиповерхової.

 

 

Втілені рішення.

Результат.

Важливим аспектом для даного об'єкту є виконання усіх інженерних систем у відкритому полі зору. Головним архітектором та замовником будови було поставлено за мету створити технологічний дизайн приміщень в стилі hi-tech. При такому підході підвісні стелі практично відсутні, міжкімнатні та коридорні стіни, двері переважно скляні. В усіх приміщеннях велика кількість  світла та простору. Такі дизайнерські рішення накладають на виконавців інженерних систем додаткові вимоги щодо культури та якості виконання робіт.

Завданням проекту була побудова такої ІТ-структури, яка буде ефективною та привабливою для потенційних орендарів даного комплексу, також буде врахована згадана специфіка приміщень, які плануються під подальшу оренду.

 

 

Техніка для бізнесу з цим завданням успішно справилась.

За результатами роботи було організовано структуровану кабельну систему для потреби як системи IP-телекомунікацій, так і корпоративного телебачення в приміщеннях будівлі: впроваджено мережу Wi-Fi, що дозволяє підключитися до бездротової мережі гостьовим  пристроям; встановлено систему IP-відеоспостереження, які дозволяють звести до мінімуму участь людини в процесі виявлення небезпеки та реагування на тривожні події; систему охоронної сигналізації та контролю доступу.

 

 

Компанія «Техніка для бізнесу» виконувала також роботи, пов'язані з електропостачанням та освітленням всієї споруди. Особливістю монтажу системи освітлення було виконання оригінальних дизайнерських задумів поєднання офісного та художнього світла.

Бізнес центр "Матриця" — сучасний офісно-діловий комплекс класу «В», спроектований для задоволення потреб найбільш вимогливих компаній, що обирають найкращі умови для ведення свого бізнесу. Будівля на сім поверхів  з найсучаснішим архітектурним виконанням. «Матриця» є мультимільйонною спорудою та чи не одним з найкращих бізнес центрів Західної України. До речі, тут розташована нова штаб-квартира найбільшої в Україні ІТ компанії – SoftServe.

 

 

Проведена робота – це надійна вигода для орендодавця, адже, орендар отримує приміщення уже з необхідними комунікаціями: йому не потрібно організовувати й обслуговувати кабельні системи, прокладати бездротову мережу Wi-Fi і тд.

«Техніка для бізнесу» гарантує якісне та надійне надання послуг по проектуванні та побудові найрізноманітніших інженерних систем. Наша компанія користується спеціальним обладнанням з використанням власного професійного досвіду.

Ми надаємо гарантії на свою роботу, забезпечуємо подальший супровід та модифікацію за вимогою замовника.