Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Наші партнери

Приховати параметри

Показати параметри

Фільтр:

Напрямки діяльності:

Показувати на сторінці:

AOC

Перейти на сторінку:

http://www.aoc.com/home.html

AOC – це високоякісна побутова електроніка з бездоганною репутацією. AOC перетворила новітні технології в надійні і зручні у використанні монітори, що перевершують будь-які очікування компаній і роздрібних споживачів. Тисячі задоволених клієнтів в різних сферах вибирають AOC за незмінно високі робочі характеристики, виняткове обслуговування і доступні ціни.
Компанія AOC International (Europe) B.V., головний офіс якої знаходиться в Амстердамі, є провідним європейським постачальником комп’ютерних дисплеїв. Марка AOC заснована у Тайвані в 1967 р як Admiral Overseas Corporation. Зараз вона є частиною TPV Technology Limited – найбільшого в світі виробника моніторів для ПК. Компанія щорічно поширює більше 1 мільйона дисплеїв в Європі і більше 15 мільйонів у всьому світі.
Монітори AOC – відмінне поєднання ціни та якості. Монітори AOC забезпечують низькі загальні експлуатаційні витрати і чудове поєднання ціни та ефективності протягом усього терміну служби.
AOC пропонує широкий асортимент продукції, здатний задовольнити потреби як користувачів домашніх комп’ютерів, так і комерційних споживачів.

Детальніше

Монітори

Archos

Перейти на сторінку:

https://www.archos.com/

Французька компанія Archos займається розробкою та продажем електронних продуктів, в списку яких – медіа-планшети, смартфони, цифрові плеєри. Відомою марка стала після випуску на ринок MP3-плеєра, обладнаного жорстким диском.

Компанія була заснована в 1988 році, а головний її офіс знаходиться в муніципалітеті Іньї, Франція.

Детальніше

Планшети, смартфони, аксесуари

ASRock

Перейти на сторінку:

http://www.asrock.com/index.asp

Заснована у травні 2002 року, компанія ASRock стрімко розвивалась та стала третім найбільшим виробником материнських плат з головним офісом у Тайпеї (Тайвань) та представництвами у Європі і США. Зусилля компанії спрямовані на розробку інноваційних та надійних продуктів з використанням концепції 3 С — Creative, Considerate, Cost-effective (Творчість, Продуманість, Баланс ціни і продуктивності).
ASRock виготовляє материнські плати з оптимальним співвідношенням ціна/продуктивність. Інженери ASRock приділяють особливу увагу питанням охолодження, акустичного шуму, екранування компонентів материнських плат від електричних перешкод (EMI). Продукти компанії відповідають екологічним нормам RoHS і підтримують функції енергозбереження.  

Конкуренція на ринку материнських плат традиційно дуже висока: щоб відповідати очікуванням користувачів, компанія ASRock оперативно випускає нові продукти та забезпечує сервісне обслуговування найвищого рівня. Швидка зміна технологій – не перешкода для ASRock!

Детальніше 

Материнські плати

Bansion

Перейти на сторінку:

http://bansion.com/

Shenzhen Bansion Technology Co., Ltd – світовий виробник інтерактивних дошок з інфрачервоними сенсорними екранами та інших рішень для освіти. Продукція широко використовується також в бізнесі, сфері обслуговування та військовій і державній галузях.

Товари компанії відповідають таким стандартам як CE, RoHS та FCC, і експортуються до більш ніж 60 країн.

Shenzhen Bansion Technology Co., Ltd знаходиться в місті Шеньчжень, Китай.

Детальніше

Інтерактивні дошки

BENQ

Перейти на сторінку:

https://www.benq.com/en/index.html
BenQ Group – провідна міжнародна корпорація, що має представництва у понад 30 країнах світу та виготовляє пристрої відображення інформації найвищої якості. Продукція BenQ вельми успішно використовується у сфері обслуговування по всьому світі і в Україні: монітори; телевізори, фотокамери та проектори, у тому числі з технологією 3D, Full HD.

Монітори, фотокамери, проектори

CASECOM Technology

Перейти на сторінку:

http://www.casecom.com.tw/

Casecom Technology була заснована в 1988 році у Тайвані. На сьогодні це провідний виробник корпусів та блоків живлення, а також додаткових компонентів.

Штаб-квартира Casecom знаходиться у Тайбеї, а офіси розташовані на території Китаю та в Гонконзі. Корпуси й блоки живлення Casecom успішно продаються у більш ніж 30 країнах світу, а понад 50% продажу припадає на країни Європи.

Доступні та зручні корпуси, окрім елегантного зовнішнього вигляду, також можуть похвалитись зручною експлуатацією та надійним шасі, що допоможе вашому ПК працювати незмінно ефективно.

Детальніше

Корпуси, блоки живлення, акустика

CHIEFTEC

Перейти на сторінку:

http://www.chieftec.eu/en/

Корпорація Chieftec Industrial була заснована у 1990 та займається виготовленням корпусів для ПК і блоками живлення. Модельний ряд не залишає байдужим навіть найвимогливішого користувача. Уся продукція виробника відповідає найвищим світовим стандартам, а бренд Chieftec заслужено вважається одним з найавторитетніших на ринку.

Штаб-квартира компанії знаходиться у Тайвані. Однак з того часу, як продукція отримала визнання та популярність користувачів усього світу, Європа стала одним з головних ринків збуту, а основний комерційний офіс Сhieftec розташувався в Німеччині.

Важлива перевага Chieftec – розуміння сучасного ринку та його попиту, що фактично дозволяє передбачити вимоги і забезпечити швидке й досконале обслуговування для клієнтів зі всього світу.

Chieftec приділяє чимало уваги новітнім розробкам та вдосконаленню вже існуючої продукції. Тож якщо ви бажаєте отримати техніку, де поєднуються досконала функціональність і оригінальний дизайн, Chieftec – це саме те, що вам потрібно.

Детальніше

Корпуси, блоки живлення

CONTEG

Перейти на сторінку:

https://www.conteg.com/

Компанія CONTEG є одним з найбільших виробників телекомунікаційних шаф та рішень для ЦОД в регіоні EMEA. Портфель продукції включає телекомунікаційні та комунікаційні шафи, комплексні рішення для центрів обробки даних (ЦОД), включаючи системи прецизійного кондиціонування, інтелектуальні блоки розподілу електроживлення, системи моніторингу та системи організації кабельної проводки.

Продукція CONTEG ретельно збирається з високоякісних матеріалів, що відповідають технічним характеристикам та умовам охорони навколишнього середовища.

Купуючи продукцію CONTEG, ви можете бути впевнені в тому, що обрали обладнання найвищої якості та надійності.

Детальніше 

Мережеве обладнання

D-Link

Перейти на сторінку:

http://www.dlink.com/uk/en

Компанія D-Link – всесвітньовідомий розробник і виробник мережевого та телекомунікаційного устаткування, що пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегменту і провайдерів Інтернет-послуг.

D-Link пропонує закінчені мережеві і комунікаційні рішення для побудови «цифрового будинку», підприємств малого і середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп і підприємств та Інтернет-провайдерів. Крім цього, компанія виготовляє повний спектр устаткування для створення провідних і безпровідних мереж, мереж широкосмугового доступу і IP-телефонії, мультимедійні пристрої.

D-Link володіє патентами і авторськими правами на ряд унікальних розробок, зокрема комп’ютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації управління виробництвом, що використовуються компанією, відзначені сертифікатами системи менеджменту якості ISO 9001 та системи екологічного менеджменту ISO 14001.

Детальніше

Мережеве обладнання

Defender

Перейти на сторінку:

http://eng.defender-global.com/

Історія компанії Defender почалась в 1990 році, а першими випущеними пристроями стали захисні екрани для моніторів. На сьогодні ця провідна міжнародна компанія, офіси якої знаходяться в Москві і Таллінні, а представництва є по всьому світу, пропонує різноманітні технологічні товари для роботи і життя.

Продукція Defender захищає користувача від дискомфорту під час роботи з комп’ютером і мобільними пристроями, захищає техніку від перешкод, стрибків напруги в мережі та механічних забруднень.

Детальінше 

Периферійні пристрої та комп’ютерні аксесуари

Сторінки: